автострахование

Пресс реліз Фонду Прямих Інвестицій EMF New Europe Insurance Fund

28.10.2014

В червні 2014 року, Фонд Прямих Інвестицій EMF New Europe Insurance Fund, прийняв рішення про придбання контрольного пакету акцій Страхової Компанії Рітейл-Страхування протягом двох років в рамках багатоступеневої інвестиційної програми. Перший транш інвестицій був вже отримано наприкінці червня 2014 року, тоді як другий транш в даний час запланований на березень 2015.   Пітер Ловаш, генеральний директор EMF Capital Partners, поділився своїми аргументами щодо інвестування в Ритейл-Страхування.

 

Хто такі EMF Capital Partners?

 

 «EMF Capital Partners - це приватна інвестиційна компанія, яка спеціалізується на здійсненні прямих інвестицій у фінансові організації в країнах, що розвиваються. Фонд EMF New Europe Insurance Fund інвестує в ринок страхування і в компанії, пов'язані зі страховою галуззю з основним фокусом на Туреччину, Україну і Росію. Ми віримо в потенціал зростання, який пропонує страховий сектор в нашому цільовому регіоні. Інвестори Фонду включають в себе провідні західноєвропейські фінансові установи, такі як DEG і FMO.»

 

Чому EMF вирішили інвестувати в Україну?

 

 «Україна є одним з наших основних ринків, і ми вже деякий час хотіли встановити і зміцнити наші позиції на українському ринку. Ми вважаємо, що в українського страхового сектора є потенціал для величезного зростання, що нас дуже приваблює. Ми дуже уважно стежили за подіями в Україні протягом декількох років, особливо в останні час, зважаючи на ситуацію політичної та економічної ситуації в країні. Незважаючи на очевидні ризики, ми прийняли свідоме рішення інвестувати в страховий сектор України.»

 

Чому Рітейл-Страхування?

 

 «Бізнес модель Рітейла - пряме страхування по  телефону та Інтернет страхування є особливо привабливою дня нас. Надання послуг клієнтам без посередників означає, що компанія може забезпечити своїм клієнтам високий рівень обслуговування за вигідними цінами. Ми, як акціонер, маємо намір зберегти фокус на прямих відносинах з клієнтами в майбутньому. Прямий зв'язок з нашими клієнтами надасть нам правильне уявлення про потреби і бажання клієнтів, що в свою чергу дозволить Рітейлу запропонувати унікальні, інноваційні та індивідуальні страхові рішення. Ми твердо віримо, що наша співпраця з Ритейлом дозволить нам побудувати сильну страхову компанію і зміцнити свої лідируючі позиції в прямому страхуванні.»

 

Що є фокусом інвестицій Фонду? 

 

Інвестиція в Рітейл спрямована на забезпечення високого рівня капіталізації для забезпечення зростання компанії. Основний упор буде зроблений на розвиток онлайн-продажів, розширення кол-центру та підвищення коефіцієнтів платоспроможності компанії. Ми також плануємо інвестувати в розвиток нових продуктів, ІТ, маркетинг, збільшення кількості персоналу і його розвиток та покращення обслуговування клієнтів.

 

 

Пресс-служба
СК «Ритейл-Страхование»

 

Вернутся к списку новостей